Wyślij zapytanie
+48 61 89 81 300

Obróbka mechaniczna

W procesie produkcyjnym realizowanym przez ALU-MET istotnym etapem jest obróbka mechaniczna, którą wykonujemy przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz narzędzi. Dzięki nim, jesteśmy w stanie dostosować każdy odlew do indywidualnych wymagań Klienta, a także kryteriów typowych dla konkretnej gałęzi przemysłu. Obsługą maszyn zajmują się wyspecjalizowani pracownicy, mający za sobą wiele lat doświadczenia, w trakcie których mieli okazje doprowadzić do finalizacji wiele złożonych projektów.

Nasz park maszynowy jest zgodny z najnowszymi standardami. Ich spełnienie jest warunkiem uzyskania pełnej sprawności procesu technologicznego, dlatego kładziemy na to szczególny nacisk. Przez cały czas dbamy o to, aby wykorzystywane przez nas wyposażenie było stale poszerzane i unowocześniane. Na tym właśnie budujemy swoją konkurencyjność na rynku.

Na czym polega obróbka mechaniczna?

ALU-MET korzysta z wielu stanowisk oraz centrów obróbkowych, które pozwalają na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności związanych z dostosowaniem odlewu do parametrów i wymagań wskazanych w projekcie. Przeprowadzamy między innymi:

  • gwintowanie,
  • szlifowanie,
  • wiercenie.

To jednak nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie znajduje się również obróbka wibrościerna polegająca na chemiczno-mechanicznym wykańczaniu powierzchni, a także obróbka CNC, w ramach której działają stanowiska frezarskie i tokarskie.

Wszystkie dostępne maszyny zostały przystosowane w taki sposób, aby możliwa stała się obróbka dowolnych odlewów aluminiowych, wykonanych różnymi metodami. Niezależnie od poziomu zaawansowania projektu, zajmujemy się obróbką zarówno pojedynczych sztuk, jak i całym serii odlewów. W każdym przypadku zapewniamy konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Co ważne, pracujemy na materiale własnym, ale też dostarczonym nam przez Klienta.

W przypadku każdego zlecenia dokładnie wyjaśniamy zakres prac, jak również kwestie związane z kosztami.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy fachową obsługę na każdym etapie prac.

Specjalistyczna obróbka poprzedzana jest tworzeniem odlewów, które powstają na bazie przygotowanych projektów. Własny park maszynowy pozwala nam na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności związanych z wytwórstwem odlewów aluminiowych, które stosowane są we wszystkich gałęziach przemysłu.

Obróbka mechaniczna umożliwia dostosowanie części, które następnie są malowane proszkowo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasi specjaliści gwarantują również profesjonalne doradztwo z zakresu technik odlewniczych, a także procesów produkcyjnych. W każdej sprawie służą pomocą.

Copyright reserved for AluMet 2020. Developed by R5 studio.

Bądźmy w kontakcie!

ALU-MET
Ul. Główna 82A
62-050 Krosno k. Poznania

Zadzwoń:
61 89 81 300
502 208 015

Napisz:
alumet@alumetodlewnia.eu

(strefa bezpłatnego
ładowania samochodów elektrycznych
dla naszych klientów)